Pytania i odpowiedzi - E-Cigler

Kategorie

Producenci

Zapraszamy również na...

Newsletter

Z jakiego kraju są realizowane zamówienia.

Zamówienia realizowane są z polskiego magazynu za pośrednictwem polskich opcji spedycyjnych.

W jakim czasie realizowane są zamówienia?

Zamówienia realizowane są w przeciągu 2-3dni roboczych od wyboru opcji pobraniowej lub zaakceptowania wpłaty. Po tym czasie zamówienie od nas wychodzi. Finalny termin doręczenia zależy od wyboru opcji dostawy (1-2dni roboczych) czyli łącznie może trwać 3-4 dni roboczych. Często zamówienia realizowane są też tego samego dnia co pozwala na doręczenie następnego dnia jednak magazyn nie gwaranctuje nadania przesyłki tego samego dnia.

Co ile są księgowane płatności?

Płatności księgowane są 1x dziennie (w dni robocze). Przelewy księgowane są ręcznie przez pracownika na podstawie wyciągu bankowego tak więc pytania typu, kiedy lub czy został zaksięgowany przelew? nie są potrzebne. Status o zaksięgowaniu przelewu przyjdzie na maila.

W jakich godzinach czynny jest kontakt telefoniczny?

Kontakt telefoniczny jest dostępny pod nr 608 564 630 wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16.

Czy sprzedawane produkty na stronie są oryginalne i posiadają gwarancję?

Tak produkty oferowane w naszym sklepie sa w 100% oryginalne, wszystkie produkty posiadają kody zdrapki do unikatowej weryfikacji na stronie producenta. Produkty posiadają też gwarancję realizowaną za pośrednictwem naszego serwisu.

Jak zrealizować gwarancję?

W przypadku stwierdzenia usterki w okresie gwarancyjnym prosimy niezwłocznie odesłać produktu przesyłką poleconą (rejestrowaną) na adres serwisu. Po odesłaniu przesyłki prosimy o przesłanie na adres serwisu zgłoszenia o nadaniu paczki (nr zamówienia, opis usterki oraz nr przesyłki którą paczka idzie). Prosimy wysyłać wyłącznie uszkodzony element. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za elementy sprawne wysłane razem z uszkodzonym elementem. Prosimy nie nadawać przesyłek nie rejestrowanych gdyż nie dochodzą i nie ponosimy za to odpowiedzialności. Do zgłoszenia reklamacyjnego wymagany jest numer seryjny produktu oraz unikatowy kod zdrapka jeżeli takowy występuje na produkcie (służy on jednocześnie do zweryfikowania oryginalności produktu na stronie producenta)

Procedura reklamacji w skrócie: Uszkodzony element zabezpieczamy oraz pakujemy, udajemy się na pocztę nadać przesyłkę poleconą na adres serwisu (SERWIS ul. Elizy Orzeszkowej 15 20-435 Lublin), kiedy już mamy potwierdzenie nadania przesyłki wysyłamy mail na serwis@e-cigler.pl z nr nadania przesylki, nr zamowienia, zdjeciem nr seryjnego i kodu zdrapki weryfikacyjnego oryginalnosc produktu. Następnie czekamy na powrót wymienionego elementu. Średni czas realizacji gwarancji to 30dni.

Kiedy dostawa jest darmowa?

Darmowa dostawa jest do 2 punktów dobioru (dowolna kwota zamówienia) oraz przy pozostałych opcjach dostawy przy zamówieniach od 350zł brutto.